קורסי ערבית של אמצעי התקשורת

רשת חיכמה מזמינה את הקהל הרחב להצטרף לקורסי ערבית של אמצעי התקשורת. מסלול ערבית של אמצעי התקשורת בנוי מ-3 שלבים כאשר הראשון ביניהם הוא קורס ערבית קרוא וכתוב למתחילים,  זהו קורס אינטנסיבי בו תקבלו גישה שימושית לעולם הערבי, בקורס תלמדו את יסודות הקריאה והכתיבה, הגייה, שמיעה, סוגיות דקדוקיות, כלי תרגום ומילונים, חיפוש ברשת, כלי עזר ועוד תוך שימוש בטקסטים מגוונים מהקוראן, התקשורת הערבית, קריקטורות, מפות, פייסבוק, יוטיוב, ויקיפדיה ועוד. לאחר סיום הקורס ניתן להמשיך לקורסי ערבית של אמצעי התקשורת  לממשיכים (רמה ב') ולמתקדמים (רמה ג').

לחסרי רקע או לבעלי רקע מינימלי או בלתי רציף בערבית ספרותית, המעוניינים ברכישת יכולות של כתיבה וקריאה שימושית בשפה הערבית אם למטרות עבודה, העשרה, מחקר, יומיום.

הקורסים מתקיימים בערים: רמת גן, רחובות, שוהם, רעננה, חיפה ואורנית בתדירויות שונות.   

קורס "קרוא וכתוב למתחילים" מתאים לחסרי רקע או לבעלי רקע מינימלי בשפה הערבית הספרותית / ערבית של אמצעי התקשורת. הקורס מתאים גם לבעלי רקע בערבית מדוברת אשר רוצים להרחיב את ידיעתם גם לשפת אמצעי התקשורת. קורסי רמה ב' ו-ג' דורשים רקע מוקדם ומותנים בייעוץ טלפוני מוקדם.

להביא את הסטודנטים ליכולת קריאה וכתיבה בסיסית חיפוש בערבית ברשת ושימוש בכלי עזר אינטרנטיים לצורך הרחבת הגישה וההיכרות הראשונית עם טקסטים בשפה הערבית.

משך הקורס בין 8 מפגשים בני שעתיים ועד 10 מפגשים בני שעה וחצי.

מחיר הקורס נע בין 990 ש"ח ועד 1290 ש"ח בלבד, המחיר כולל מע"מ וכולל את כל תכני הלימוד.

לקריטריוני ההנחות לחצו כאן

*מחיר הקורס כולל את כלל חומרי הלימוד
*בקורסים אליהם נערך רישום ישירות באמצעות המועצה, נהלי הרישום והגבייה של המועצה הם הקובעים
*עד כ-12 סטודנטים בכיתה, אין כפל מבצעים
*ההרשמה מותנית במספר מינימלי של נרשמים / על בסיס מקום פנוי
*התכנית שומרת לעצמה את הזכות לערוך שינויים בתכנית הקורס, במספר הנרשמים או בתאריכי הסיום על פי שיקול דעתה 

ערבית קרוא וכתוב למתחילים (רמה א') - רשימת המועדים הקרובים

שוהם - מחזור נובמבר 2017 - ימי רביעי

8 מפגשים בני שעתיים בימי רביעי בערב בקתדרה להשכלת מבוגרים ביישוב שוהם בין השעות 18:30 - 20:30 בערב. ההרשמה לקורס זה מתבצעת ע"י הקתדרה להשכלת מבוגרים בשוהם במספר 03-972-3001 שלוחה 1. מחיר: 1090 ש"ח בלבד. 

רעננה - מחזור נובמבר 2017 - ימי ראשון

10 מפגשים בני שעה וחצי בימי ראשון בערב במכללה העירונית ברעננה בין השעות 18:30 - 20:00. מחיר: 990 ש"ח בלבד. ההרשמה מתבצעת ישירות באמצעות המכללה העירונית ברעננה במספר 09-771-3161.

ערבית קרוא וכתוב לממשיכים (רמה ב') - רשימת המועדים הקרובים

רמת גן - מחזור נובמבר 2017 - ימי חמישי

לבוגרי קורסי מתחילים: 8 מפגשים בני שעתיים בימי חמישי בערב באוניברסיטת בר אילן ברמת גן בין השעות 18:30 - 20:00 בערב. מחיר: 1290 ש"ח בלבד. ההרשמה מתבצעת באמצעות חיכמה באמצעות הקישור לעיל או במספר: 03-658-3323.

יש לכם שאלות? נשמח לענות

שתפו עם חבריכם ברשתות החברתיות

פייסבוק
גוגל פלוס
טוויטר
לינקדאין