דף הבית / חיכמה - בית הספר לערבית ומזרח תיכון / למה כדאי ללמוד ערבית בחיכמה?

למה כדאי ללמוד ערבית בחיכמה?

הניסיון עושה את ההבדל

"חיכמה – התכנית ללימוד ערבית" היא הזרוע החינוכית של קבוצת ערביק מדיה העוסקת בייעוץ והדרכה בשפה הערבית משנת 2011. פעילות הקבוצה כוללת אינטרקאציה יומיומית עם המגזר הערבי בארץ ובאזור המזה"ת ובתחומים מגוונים: שיווק, הדרכה, ביטחון, מסחר, תעשייה ועוד. בחיכמה אנו מיישמים את הידע הארגוני שנצבר אצלנו לצד היכולות הרטוריות והמקצועיות של צוות התכנית לטובת חווית לימוד יוצאת דופן ובעלת ערך מוסף לציבור ולחברה. ניתן להתרשם מפורטפוליו הלקוחות שלנו כאן.

סטנדרט גבוה זה שם המשחק

"חיכמה – התכנית ללימוד ערבית" איננה מוסד של איש אחד, אנו מאמינים בעבודת צוות של אנשי מקצוע מובילים בתחומם: מערך רישום וייעוץ, פדגוגיה ופיתוח תכניות לימודים, הדרכה, שיווק, פרוייקטים מיוחדים ועוד. הדבר מקנה לסטודנט חווית לימוד שימושית, אקטואלית ובסטנדרטים הפדגוגיים והאקדמיים הגבוהים ביותר.

המרצים המובילים בארץ

כל צוות המרצים של חיכמה מחזיק בהשכלה אקדמית רלבנטית בתחומי השפה הערבית והמזרח התיכון ובניסיון הוראה מעשי, רק בחיכמה תוכלו להתרשם מקורות החיים של המרצה "און ליין" ולהכיר את הרקע של המרצים שלכם במדוייק. לפרטי המרצים לחצו כאן.

קורסי ערבית לכל רמה ולכל גיל

קורסי הערבית של חיכמה מתאימים לכל אדם מגיל 20 ומעלה (ללא הגבלת גיל), לצעירים מתחת לגיל 20 אנו מציעים תכניות לימודים בחופשי הקיץ במסגרות שונות.

פריסה ארצית

חיכמה פועלת במספר נקודות ברחבי הארץ: רמת גן (אוניברסיטת בר אילן), שוהם, רחובות, רעננה, ת"א, חיפה ובמקומות נוספים בהזמנה מראש.

אתר הקורס המקוון

כל סטודנט רשום בתכנית יכול להיכנס לאתר המקוון, לצפות בסיכום ותרגול השיעור וכן בתכני העשרה נוספים כאשר בנוסף ניתן להתייעץ בזמן אמת עם צוות התכנית בקבוצות הווטסאפ היייעודיות של כל קורס וקורס.

ייעוץ מקצועי

אנו מעניקים ייעוץ טלפוני חינם ללא התחייבות הכולל בדיקת רמת הערבית המדוברת / הספרותית לצורך התאמת המסלול המדוייק עבורכם. ליצירת קשר ובירורים חייגו אלינו: 03-658-3323

יש לכם שאלות? נשמח לענות