קורס ערבית מצרית למתחילים מחזור יוני – רמת גן (ההרשמה הסתיימה)

צוות חיכמה – התכנית ללימוד ערבית מזמין את הקהל הרחב לקורס מיוחד ללימוד השפה הערבית המצרית למתחילים. משך הקורס 10 מפגשים בני שעתיים,  והוא ייערך בימי שלישי בערב בין השעות 18:30 – 20:30 בערב החל מתאריך 23.5.2017   6.6.2017 באוניברסיטת בר אילן, רמת גן.

למי מיועד הקורס: למי שמעוניין ללמוד את השפה הערבית המדוברת הנפוצה ביותר בעולם היא הלהג המצרי.

למי מתאים הקורס: לבעלי רקע מסויים בשפה הערבית המדוברת או לבעלי רקע כלשהוא בשפה הספרותית אשר רוצים להרחיב את ידיעתם גם לשפה המצרית.

יעדי הקורס: להביא את הסטודנטים ליכולת דיבור והבנה בסיסיים בלהג המצרי תוך היכרות עם מאפיינים תרבותיים, נימוסים, מוסיקה והווי.

מחיר הקורס: 1,390 ש"ח בלבד.
ניתן לשלם במזומן, העברה בנקאית, שיקים, אשראי עד 3 תשלומים.

מבצעים והנחות:  הנחה בסך 10% לבוגרי חיכמה – התכנית ללימוד ערבית, הנחת חבר מביא חבר בסך 5%.

מחיר הקורס כולל את תכני הלימוד, הסטודנטים נדרשים לנוכחות ומעורבות מלאה במהלך השיעורים על מנת לעמוד ביעדי הקורס.

*יש צורך בידע מוקדם בשפה הערבית המדוברת או הספרותית *השיעור מתקיים באוניברסיטת בר אילן – רמת גן *עד 12 סטודנטים בכיתה *ההרשמה על בסיס מקום פנוי

להרשמה ותשלום מאובטח לחצו כאן [caldera_form id="CF58fcb2e89cbeb"]

אודות התכנית ללימוד ערבית

חיכמה - התכנית ללימוד ערבית, היא תכנית מקיפה לימוד שימושי ומודרני של השפה הערבית אשר פותחה על ידי מזרחנים, אנשי תקשורת ואקדמאים בתחומי השפה הערבית והמזרח התיכון. התכנית מפעילה בית ספר ללימוד השפה הערבית המדוברת, הספרותית והתקשורתית במגוון רמות לצד סדנאות ללימוד והכרת תרבויות המזרח התיכון בפריסה ארצית כאשר מרכז התכנית הינו באוניברסיטת בר אילן. צוות התכנית הינו בעל השכלה אקדמית רלוונטית לתחומי הלימוד, והינו בעל ניסיון מעשי בהוראת ערבית מדוברת וספרותית של 10 שנים ומעלה, בנוסף לניסיון בתחומי התקשורת והחברה הערבית המודרנית.