קורס ערבית מדוברת למתקדמים מחזור פברואר – בר אילן

[vc_row][vc_column][vc_column_text]אלי ניסן מרצה לשפה ערבית בחיכמהצוות חיכמה – התכנית ללימוד ערבית מזמין את הקהל הרחב לקורס ערבית מדוברת למתקדמים, אשר ייערך בימי שני בין השעות 18:30 – 20:00 בערב החל מתאריך 1.2.2016 באוניברסיטת בר אילן, רמת גן, בהדרכת איש הטלוויזיה הישראלית בערבית מר אלי ניסן.

למי מיועד הקורס: למי שמעוניין להרחיב את ידיעותיו בשפה הערבית הארצישראלית המדוברת אל מעבר לשלב הבסיסי.

למי מתאים הקורס: לבוגרי קורס "ערבית מדוברת למתחילים" של חיכמה – התכנית ללימוד ערבית או לחילופין בוגרי קורס דומה  או בעלי רקע מספק בשפה הערבית.

יעדי הקורס: להרחיב את יכולת הדיבור של הסטודנטים לנושאים מגוונים, תוך שימוש נרחב בפעלים בזמנים שונים, מטבעות לשון, דקדוק ואוצר מילים שימושי.

מחיר הקורס: 1,200 ש"ח בלבד.
משך הקורס: 10 מפגשים בני שעה וחצי.
מבצעים והנחות:
לבוגרי חיכמה – התכנית ללימוד ערבית.

לשריון מקומכם בקורס הקרוב יש ללחוץ על הוסף לסל[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]מחיר הקורס כולל את תכני הלימוד, הסטודנטים נדרשים לנוכחות ומעורבות מלאה במהלך השיעורים על מנת לעמוד ביעדי הקורס.
לפרטים ומידע נוסף ניתן להתקשר לצוות ביה"ס: 050-345-5505 / 052-660-7031 או להשאיר את פרטיכם כאן על מנת שצוות ביה"ס ייצור עימכם קשר.

*יש צורך בידע מוקדם בשפה הערבית המדוברת
*השיעור מתקיים באוניברסיטת בר אילן – רמת גן
*עד 12 סטודנטים בכיתה
*ההרשמה על בסיס מקום פנוי[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

אודות התכנית ללימוד ערבית

חיכמה - התכנית ללימוד ערבית, היא תכנית מקיפה לימוד שימושי ומודרני של השפה הערבית אשר פותחה על ידי מזרחנים, אנשי תקשורת ואקדמאים בתחומי השפה הערבית והמזרח התיכון. התכנית מפעילה בית ספר ללימוד השפה הערבית המדוברת, הספרותית והתקשורתית במגוון רמות לצד סדנאות ללימוד והכרת תרבויות המזרח התיכון בפריסה ארצית כאשר מרכז התכנית הינו באוניברסיטת בר אילן. צוות התכנית הינו בעל השכלה אקדמית רלוונטית לתחומי הלימוד, והינו בעל ניסיון מעשי בהוראת ערבית מדוברת וספרותית של 10 שנים ומעלה, בנוסף לניסיון בתחומי התקשורת והחברה הערבית המודרנית.